Dit weekend speelde het U18.1 team van Coach Karin Bootsman een thuiswedstrijd. Karin scheeft een verslag van de wedstrijd.
Makkelijke overwinning U18
Zondag 29 oktober stond de thuiswedstrijd tegen Divine op het programma. Divine is een team uit Rotterdam en bestaat uit speelsters van Divine en Cady 73. Ze konden helaas maar 6 speelsters op de been brengen.
Op het centercourt van de sporthal Sportlaan traden we aan zonder Prisicilla. Jenske van u16 kwam ons daarom versterken. De sprongbal was voor de gasten en zij wisten direct te scoren. In dezelfde minuut kwam daar nog een score uit een vrije worp bij maar hun eerstvolgende werd pas in de tiende minuut op het sheet genoteerd. Dozy had weinig problemen om het netje te vinden. Divine kroop in een zone, mooie kans voor Dozy om de zone-aanval te spelen. Dit ging (nog) niet zo goed maar de press werkte wel goed en leverde veel intercepties en makkelijke scores op met als resultaat een 28-5 stand na 10 minuten. Het tweede kwart liet hetzelfde spelbeeld zien. Ruststand: 51-13. Na rust veranderde Dozy van verdediging waardoor Divine iets makkelijker tot scoren kwam. Het doel om ze onder de 25 punten te houden lukte daardoor niet. Ook de 100 werd niet gehaald, daarvoor miste Dozy te veel makkelijke kansen. Helaas werd de wedstrijd op het eind ontsierd doordat een Divine-speelster een klap uitdeelde en een D-fout kreeg. Eindstand: 93-30.